Moje poslání je podporovat ostatní ženy

DSC_5194Dobrý den, jmenuji se Anna Černá a jsem propagátorka vědomého života, ženství a mateřství. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené a zaměřuji se na podporu dalších žen v jejich cestě za spokojenějším životem :-)

Aktuálně se nejvíce aktivně zapojuji do různých projektů pro rodiny s dětmi na Praze 11 a v okolí ;-) O čemž píši víc v tomto článku ZDE.

Ženy nabízím vám také osobní či telefoní konzultace. Ráda vás vyslechnu a proberu s vámi nejen vaše trápení, ale i poradím, kde čerpat další inspiraci na danné téma a povzbudím vás na další cestu vašeho rozvoje. Ráda budu sdílet i vaše plány a vize do budoucna a kdo ví, zda nevznikne i nějaká společná spolupráce?

Osobně se aktuálně nejvíce zajímám o tato témata:

- měsíční cykličnost aneb ženský time management a jeho přínos pro náš osobní i pracovní život

- rozvoj sebe-lásky a sebe-přijetí, jak si zvýšit sebedůvěru a naučit se mít se ráda

- vědomé mateřství jako brána k novému způsobu života

- podpora seberealizace a zvýšení požitku z práce, jak využít svých dovedností a najít pro ně uplatnění v pracovním světě

Od jara 2015 jsem certifikovanou instruktorkou jógy smíchu a od léta 2015 pořádám nejenom seznamovací setkání s jógou smíchu v Brně, Praze a okolí. Podrobnosti najdete v sekci Jóga smíchu. Po dohodě můžu zajistit seznámení s touto skvělou aktivitou i pro vás či vaše známé, vaši firmu, nebo můžu zpestřit váš program při pořádání osobně-rozvojových seminářů. 

Vše je o dohodě. Osobně jsem zastáncem staronové ekonomiky Dar za Dar a jsem otevřená vašim dotazům a návrhům. Kontaktujte mě nejlépe přes můj formulář.

S láskou k vědomému životu

Anna Černá

 

Chcete ode mne dostávat novinky E-mailem?