Jóga smíchu - Náš nejpřirozenější lék!

images2Jsem certifikovaná lektorka jógy smíchu od jara 2015. Jak už jsem psala v článku na blogu, jóga smíchu si mě doslova přitáhla a získala svojí hravostí, spontánností a harmonizujícím účinkem nejen na moji psychiku. Čím víc ji poznávám a předávám tuhle jedinečnou zkušenost dalším lidem, tím mám větší chuť se jí věnovat stále intenzivněji. 

Od léta 2015 pořádám seznamovací setkání s jógou smíchu v Brně, Praze a okolí!

Termíny mých akcí budou od září 2015 zveřejňovány zde na webu. Do budoucna plánuji seznámit s touto skvělou aktivitou nejširší veřejnost. Pokud i vás láká vyzkoušet si účinky delšího smíchu na vlastní bránici, ozvěte se mi a já vám dám zavčas vědět o chystaných termínech nejbližších setkání. Také můžu zajistit seznámení s touto skvělou aktivitou i pro vaše známé, vaši firmu, nebo můžu zpestřit váš program při pořádání osobně-rozvojových seminářů. Vše je o domluvě.

 

A co řekli o setkání s jógou smíchu účastníci mých prvních setkání?

 

Parádně jsem se zasmál. Po smíchocvicích jsem se dopracoval i k smíchozáchvatům. Odcházel jsem vysmátý a spokojený. Díky! Těším se na další Klub.

Jiří K.

Velkou část kurzu sem si říkal "kam jsem to zase vlezl", ale na konci už sem si připadal uplně normálně :-D. Takže to myslím splnilo svůj účel! ;-)

Jindřich P.

Na první lekci jógy smíchu jsem šla ze zvědavosti a byla jsem velmi mile překvapena. Vědomě jsem prožila smích a uvědomila jsem si, kolik energie mi přináší. I díky skvělému a otevřenému přístupu lektorky to byl pro mě opravdový zážitek. Odcházela jsem nabitá nejen energií ale také skvělým pocitem. Vřele doporučuji. :-)

Jana VoborskáPrůvodkyně na cestě k pravidelnému a radostnému pohybu, www.janavoborska.cz

Dobře odměřená dávka nezbytné teorie a pak pořádná porce praktických pokusů, při kterých si každý mohl vše zažít na vlastní bránici. Nejsou potřeba žádné základy jógy ani ničeho jiného, je to zkrátka pro každého, kdo se chce zasmát a nechce se mu čekat, až pro to bude mít nějaký zvláštní důvod. Varování - po skončení kurzu Vám ostatní lidé budou připadat divní :-D

Jiří D.

Bylo to super. Úžasná sestava a nenucenost. Díky.

Jana S.

Jóga smíchu si mne získala. Myslím, že i když je člověk v poměrně velkém napětí, dokáže jej cílený smích, ze kterého se často stane smích spontánní, uvolnit. Připadalo mi, že jsem všichni odcházeli "proměnění". Díky za to.

Jan J.

Bylo to fakt super. Je to jako droga :-D

Katka T.

Už dlouho jsem se tak nezasmál

Lukáš K.

Smích je náš přirozený a nejlevnější lék! Přijďte i vy poznat jeho účinky na vlastní kůži!                           Více o přínosech jógy smíchu se dočtete ZDE.

S láskou ke smíchu

Anna Černá

Chcete ode mne dostávat novinky E-mailem?