Smíchohrátky pro maminky s dětmi

V posledních měsících mě pohltil smích – nejen fyzicky ale taky v mých myšlenkách a plánech do budoucna. Nakažlivé kouzlo smíchu si užíváme při společných dováděčkách s Toníkem. A odtud vzešel i můj nápad uspořádat smíchohrátky pro maminky s malými dětmi, které ještě nechodí do školky (ve věku cca 1,5-3roky). S nápadem jsem se svěřila další instruktorce jógy smíchu Janě, která je zároveň maminkou 3 leté Rozárky. Toníkovi bude brzy dva roky a tak jsme si řekly – ideální čas vyzkoušet nápad v praxi nejen s našimi dětmi.

Proto chci pozvat všechny hravé maminky z Prahy, které si chtějí vyzkoušet smíchohrátky spolu s námi.

První zkušební setkání proběhne ve středu 23.9. (9:30 – 10:30) v okolí Hájů (nejspíš Hostivařský park). Setkání je pod širým nebem a proto v případě špatného počasí si necháváme v záloze možnost posunout setkání o den na čtvrtek 24.9.!

Přijďte se zasmát spolu s vašemi dětmi, zablbnout si v kolektivu dalších maminek a společně se odreagovat. Protáhneme trochu tělo, naučíme se pár básniček a vyzkoušíme různé druhy smíchu.

Těšíme se na společný smích!

Anička s Toníkem a Jana s Rozárkou

smich2

Anna Černá

Jsem žena, máma mého syna, milenka mého muže, dcera mojí skvělé mámy, kamarádka, milovnice přírody i dobrého jídla a v poslední době se věnuji propagování vědomého života, ženství mateřství :-)

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.