Vytvořte si vlastní knihu štěstí

 

Moje Velká kniha štěstí vznikla po přečtení inspirativního příběhu o Obchodu štěstí. Přečtěte si jej také, protože bez tohoto příběhu vám možná samotná kniha nebude dávat smysl :-) A pokud budete chtít Velkou knihu štěstí darovat někomu jako dárek, vytiskňěte mu příběh taky, dárek tak bude hned srozumitelnější. ;-)

Možností jak knihu vytisknout je několik – klasický formát A4 Vám dá nejmenší práci. Osobně jsem zvolila tisk 2 stran na jednu A4 a pak rozstřižení na formát A5. Počet stránek je na vaší libovůli, stačí jen zadat počet kopií u tisku stran č. 2-5.

Mandaly jsem doplnila pro kreativní jedince, kteří si chtějí zpestřit knihu malůvkami. Pro mandalové nadšence uvádím ještě velký zdroj mandal nachystaných rovnou k vytištění. ;-)

Přeji Vám v životě štěstí. A pokud jej dnes necítíte, vytiskněte si svoji osobní knihu štěstí teď hned a štěstíčka si do ní zapisujte. Protože štěstí není jen „muška jenom zlatá“, ale jsou to tisíce malých zlatých mušek, které ve výsledku dávají ten pravý pocit štěstí. ;-)

S láskou ke šťastnému tvoření

Anna

Velká kniha štěstí je ke stažení ZDE