eBooky pro Vás

Přemýšlela jsem, jak Vám nabídnout můj nový eBook Zimní smoothie kuchařka tak, aby to korespondovalo s mojí filozofií Dar za Dar

Možná jsem snílek, ale líbilo by se mi, kdybych za některé věci mohla platit podle toho, jak si cením jejich skutečného přínosu pro mne, či kolik si mohu v danou chvíli dovolit. Říkáte si, že to takto ve světe nefunguje? Ano. To je pravda. Na druhou stranu mohu začít sama tím, že to umožním Vám.   :-)

Nechci za Vás rozhodovat, jak velký přínos bude mít pro Vás můj text. Proto jsem se rozhodla, dát Vám moje dílo k dispozici výměnou za Váš e-mail, na který Vám budu moci v budoucnu zaslat aktualizovanou verzi mého eBooku nebo informace o navazujících projektech a novinkách. Na Vaši žádost Váš e-mail kdykoliv vymažu z mojí databáze (popis je na závěr každého mého e-mailu). 

A jak to souvisí s filozofií Dar za Dar? Pokud po přečtení ucítíte, že pro Vás byl můj text užitečný, budu ráda, když mě podpoříte ve formě jakéhokoliv finančního daru na můj účet 2000134374/2010.

Kolik mi poslat? Hodnocení je čistě na Vás. Můžete hodnotit podle toho, jaký pro Vás měly informace přínos či podle toho, kolik si můžete aktuálně dovolit. Nebo to můžete pojmout tak, že mě tím podpoříte v mé další činnosti. Potěší mě každá korunka! ;-) Do poznámky pro příjemce uveďte, jak Vám informace z eBooku pomohly, nebo mi napište vzkaz. Vaše slova mě budou hřát u srdíčka hned dvojnásobně. 

S láskou

Anna Černá

P.S. eBooky Jak začít připravovat smoothie doma? a Velká kniha štěstí jsou Vám nadále k dispozici bez nutnosti zadávat Váš e-mail! ;-)

  • Zimní smoothie kuchařka

    Aneb 30 receptů nejen na zimní období (42 stran). Zveřejněna 30/3/2015.
  • Jak začít připravovat Smoothie doma?

    Aneb 10 nejčastějších otázek ohledně Smoothie (13 stran). Zveřejněno 2/2015
  • Velká kniha štěstí

    Vytvořte si Vaši Velkou knihu štěstí, kam si můžete zapisovat všechny štěstíčka, která Vás denně potkávají (počet stran záleží jen na Vás ;-) ) Zveřejněno 12/2014