Zimní smoothie kuchařka je na světě

HEURÉKA!!! Nadšeně oznamuji světu, že se právě zhmotnil můj 2 měsíční sen v podobě Zimní smoothie kuchařky! 😉

Když jsem v únoru sepisovala můj první eBook: Jak začít připravovat smoothie doma?, tak jsem přemýšlela o tom, že chci zároveň napsat i jeho pokračování s konkrétními recepty. Nenapadlo mě tenkrát, že tomu zasvětím skoro 2 měsíce svého volného času a do přípravy zapojím nejen celou moji rodinu v roli dvorních rádců i „ochutnávačů“, ale také tým korektorů textů, rádců v grafice a výživovou poradkyni. 🙂 Z výsledku jsem ovšem nadšená, protože Zimní smoothie kuchařka několikanásobně předčila můj původní záměr!

Nabízím Vám moji Zimní smoothie kuchařku plně k dispozici v sekci eBooky. Kromě 30 receptů nejen na zimní období, obsahuje kuchařka také základní informace o použitých ingrediencích, spoustu fotografií, praktických rad a několik bonusů. Mezi hlavní bonusy patří návod na výrobu domácích rostlinných a ořechových mlék, postup nakličování semínek, luštěnin a obilovin a také praktické převodové tabulky pro lepší orientaci v receptech.

Těším se na Vaše ohlasy a pokud se budete chtít podělit o Vaše ozkoušené kombinace na smoothie, ozvěte se mi na můj email annacerna@centrum.cz.

S láskou ke smoothie

Anna

 

ZSK

Anna Černá

Jsem žena, máma mého syna, milenka mého muže, dcera mojí skvělé mámy, kamarádka, milovnice přírody i dobrého jídla a v poslední době se věnuji propagování vědomého života, ženství mateřství :-)

Komentáře

  • Bára Schmeidlerová 25.05.2015 12:22

    Aniccina smoothie kucharka mi ukazala, jak jednoducha muze priprava smoothies byt. Me chybely informace, chtela jsem neco jednoducheho, v kostce abych vedela, kterou zeleninu a ovoce mohu pridavat.Nektere veci byly docela prekvapující. Treba ze se muze do smoothies namichat uplne cokoliv, i zelenina, o ktere jsem jsem nevedela jak ji vubec pripravovat (polníček:-))Dekuji Anicce za knizecku, ktere jde primo k veci:-)

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.